cca 1930 Kerny István (1879-1963) pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~500022/cca-1930-Kerny-Istvan-1879-1963-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotasa-16-5x23-cm~II1199434
1199434
12226
333
Photo
Leírás: cca 1930 Kerny István (1879-1963) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 16,5x23 cm
: grózer_virág