Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 244

J. D. Newth: Hungary. Peeps at many lands. London, 1932, A.&C. Black LTD. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, a nem tetsző sorokat kihúzták (20-23,38,44.), egyébként jó állapotban.
15000.

J. D. Newth: Hungary. Peeps at many lands. London, 1932, A.&C. Black LTD. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, a "nem tetsző" sorokat kihúzták (20-23,38,44.), egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. Bp.,1906, Budapest-Zugliget Egyesület, (Athenaeum-ny.),70+10 p. Kiadói papírkötés, térkép nélkül.
15001.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Mészáros György-Mészárosné Herczog Magdolna: Adalékok a Víziváros történetéhez I-II. kötet. Bp., 1991, Budapesti Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Adalékok a belső Józsefváros történetéhez. Szerk.: Szabó-Pap Krisztina. Bp.,1985, Budapesti Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15003.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Stanley, Henry M.: Im dunkelsten Afrika. I-II. F.A.Brockhaus Verlag;, 1890. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben.
15004.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15005.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15006.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Kalecsinszky Sándor: A Magyar Korona Országainak megvizsgált agyagai és az agyagiparnál felhasználható egyéb anyagai. Egyszersmind pótfüzetül szolgálhat a M. Kir. Geológiai Intézettől 1885-ben kiadott agyag-katalogushoz. Különlenyomat a M. Kir. Földtani Intézet 1892. évi jelentéséből. Bp., 1893, k.n., 2+181-211 p.+1 t. (Kihajtható térképpel.) Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
15007.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
15011.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft