3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos, 214+2 p. Második kiadás. Átkötött amatőr félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy kijáró lappal, megviselt állapotban.