16945.
333. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Bp., 1939, Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.