https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Jules-Verne-Sandor-Matyas-Forditotta-Vazsonyi-Endre-Szentgyorgyi-Kornel-rajzaival-Bp-19~II1866972
1866972
17371
333
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
LeÃrás:
Jules Verne: Sándor Mátyás. FordÃtotta: Vázsonyi Endre. Szentgyörgyi Kornél rajzaival. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, laza fűzéssel, volt könyvtári példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor