1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Borozvai Nagy Ottó: "Zsúpra Aggnő!" Egy XVI-ik századbeli nótárius tréfája. Pólya Tibor rajzaival. Bp.,1918, (Franklin-ny.) Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, sérült, javított gerinccel, kopott,foltos, borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, névbejegyzéssel. A szerző által dedikált.