Lehel István (1917-1973): Mozaikok, sejtek. Akvarell- tempera, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/333/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500002/Lehel-Istvan-1917-1973-Mozaikok-sejtek-Akvarell-tempera-papir-jelzett-uvegezett-keretben~II1860581
1860581
10147
333
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Lehel István (1917-1973): Mozaikok, sejtek. Akvarell- tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm
: vörös_iván