Festmények és grafikák

Tételek száma: 336

Aknay János (1949- ): Hírnök angyal, kőnyomat, papír, jelzett, számozott (80/100), kartonra ragasztva, 23,5×15,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Almásy jelzéssel: Ülő női félakt. Akvarell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 22×30 cm
10001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Antal Irén (1903-1999): Téli erdő, akvarell, papír, jelzett, 32×51 cm
10002.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Antal Irén (1903-1999): Szeles séta, akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
10003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1888 Aranka jelzéssel: Badacsony és a Balaton-felvidéki szőlőtőkék, papír, tus, 19x28 cm.
10004.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztorok, rézkarc, papír, jelzett, 24,5×36 cm
10005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ács jelzéssel: Sarokház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×31 cm
10006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ámos jelzéssel: Szent család. Vegyes technika, vászon, üvegezett keretben, 49×36 cm
10007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ámos jelzéssel: Ülő női akt háttal. Tus-ceruza, papír, 29×21 cm
10008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Árvay jelzéssel: Alakok. Monotípia, papír, 35×21 cm
10009.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bajor Ágost (1892-1958): Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×13 cm
10010.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bak Imre (1939): Hommage a Ady 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrődéssel, 61x46 cm
10011.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft