Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 23

Bálint Ferenc (1960-): Ex libris. Tóthpál István fegyvergyűjtő ex librise, rézkarc, papír jelzett, 11×4,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex libris Dr Stephan Lustig, In memoram Ady. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm
10501.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dinnyés Ferenc (1886-1958): Art deco ex libris, Víg György. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10x8 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Farkas Dezső (?-?): Ex libris Szölgyény Pál. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×7,5 cm
10503.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fery Antal (1908-1994): Victor Hugo ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10x8 cm
10504.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Önarckép 1934. fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 15×12 cm
10505.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Ady Endre, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 10×8,5 cm
10506.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm 5
10507.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×6 cm
10508.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Muggi Wille Nielsen (1923-): Ex libris Ella Enyel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×7 cm
10509.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nagy Zoltán (1916-1987): Erzsébet híd, Rézkarc, papír, jelzett, 5×16 cm
10510.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nikelszky Géza (1877-1966): Ex libris Hajdu Gyula. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×4,5 cm
10511.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft