Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 58

Ausztria 1813. I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél német nyelvű Br emlékérem. Szign.: Steiner (33mm) T:3 ü., ly. Austria 1813. Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig German language Br commemorative medal. Sign.: Steiner (33mm) C:F ding, hole
30933.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ausztria DN Mozart / Szülőháza Salzburgban Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND Mozart / Mozarts birthplace in Salzburg Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF
30934.

Ausztria DN "Mozart / Szülőháza Salzburgban" Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND "Mozart / Mozart's birthplace in Salzburg" Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria DN Ignaz Seipel - Szövetségi kancellár Br emlékplakett (52x75mm) T:2,2- patina,ph. Austria ND Ignaz Seipel - Federal Chancellor Br commemorative plaque (52x75mm) C:XF,VF patina,edge error
30935.

Ausztria DN "Ignaz Seipel - Szövetségi kancellár" Br emlékplakett (52x75mm) T:2,2- patina,ph. Austria ND "Ignaz Seipel - Federal Chancellor" Br commemorative plaque (52x75mm) C:XF,VF patina,edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország DN Adakozás, kétoldalas Br emlékérem, peremen BRONZE fémjel, hátlapon A. DESAIDE EDIT. gyártói jelzéssel. Szign.: Ch. Pillet (41mm) T:2 France ND Donate, double-sided Br commemorative medallion, with BRONZE hallmark on edge, makers mark A. DESAIDE EDIT. on reverse. Sign.: Ch.. Pillet (41mm) C:XF
30936.

Franciaország DN Adakozás, kétoldalas Br emlékérem, peremen "BRONZE" fémjel, hátlapon "A. DESAIDE EDIT." gyártói jelzéssel. Szign.: Ch. Pillet (41mm) T:2 France ND Donate, double-sided Br commemorative medallion, with "BRONZE" hallmark on edge, maker's mark "A. DESAIDE EDIT." on reverse. Sign.: Ch.. Pillet (41mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franciaország DN Házimunkákat végző asszony, kétoldalas Br plakett, peremen BRONZE fémjel. Szign.: Raoul Lamourdedieu (44x64mm) T:2 France ND Woman doing chores, double-sided Br plaque, BRONZE hallmark in edge. Sign.: Raoul Lamourdedieu (44x64mm) C:XF
30937.

Franciaország DN Házimunkákat végző asszony, kétoldalas Br plakett, peremen "BRONZE" fémjel. Szign.: Raoul Lamourdedieu (44x64mm) T:2 France ND Woman doing chores, double-sided Br plaque, "BRONZE" hallmark in edge. Sign.: Raoul Lamourdedieu (44x64mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy-Britannia 2014. I. Világháború 1914-1918 / The Daily Mail emlékérem fém emlékérem, műanyag tokban, információs lappal T:1 Great Britain 2014. World War I 1914-1918 / The Daily Mail Commemorative Coin commemorative medallion in plastic case with information sheet C:UNC
30938.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Birodalom ~1910. II. Vilmos császár ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. Emperor Wilhelm II silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina
30939.

Német Birodalom ~1910. "II. Vilmos császár" ezüstözött fém emlékérem (33mm) T:2- patina German Empire ~1910. "Emperor Wilhelm II" silver plated metal medallion (33mm) C:VF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NSZK 1965. Bréma - Városháza jelzett Ag emlékérem tokban (30g/0.986/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina FRG 1965. Bremen - City Hall hallmarked Ag commemorative medallion in case (30g/0.986/40mm) C:AU (originally PP) patina
30940.

NSZK 1965. "Bréma - Városháza" jelzett Ag emlékérem tokban (30g/0.986/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina FRG 1965. "Bremen - City Hall" hallmarked Ag commemorative medallion in case (30g/0.986/40mm) C:AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország 1991. Dwight D. Eisenhower - Az Amerika Egyesült Államok elnökei jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. Dwight D. Eisenhower - Präsidenten der USA hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
30941.

Németország 1991. "Dwight D. Eisenhower - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "Dwight D. Eisenhower - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország 1991. George Bush - Az Amerika Egyesült Államok elnökei jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. George Bush - Präsidenten der USA hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
30942.

Németország 1991. "George Bush - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "George Bush - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország 1991. Ronald Reagan - Az Amerika Egyesült Államok elnökei jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. Ronald Reagan - Präsidenten der USA hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
30943.

Németország 1991. "Ronald Reagan - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1991. "Ronald Reagan - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország 1991. George Washington - Az Amerika Egyesült Államok elnökei jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP kis patina Germany 1991. George Washington - Präsidenten der USA hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP small patina
30944.

Németország 1991. "George Washington - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP kis patina Germany 1991. "George Washington - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP small patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft