3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: McCarthy, Justus: Anglia története korunkban. I. kötet. Fordította: Szász Béla. Bp.,1885, MTA, VIII+618 p. Kiadói aranyozott zöld egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval. Sorel Albert: Európa és a francia forradalom. Bp., 1888, MTA,, VIII+714 p. Kiadói aranyozott zöld egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhol foltos lapokkal.