Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

26

Leírás:

Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. A borító Végh Gusztáv (1889-1973) grafikus munkája. Bp., 1917, Érdekes Újság. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé kopott borítóval,

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor