"A mai háború" sorozat 11 kötete:
Fritz List: Írány Norvágia.
Steff Tibor: Repülők, felszállni!
Werner Flack: Így épült a Siegfried-vonal.
Kesselring: Lengyelország felett.
Angelo Appiotti: Málta felett.
Pados Pál: Szovjetoroszország felett.
Ernst von Jungenfeld: Páncélosok előre!
Wolf Schenke: A sárgák háborúja.
Max Graf Hoyos: Spanyolország megmentői.
Paolo Zappa: Kémek háborúja.
Rudolf van Wehert: Egy nép megmenekül.
A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet borítója kopott, a többi többnyire kissé kopott borítóval.