1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Shakspere,(William): Lear Király. Fordította Vörösmarty (Mihály.) Bp.,é.n.,Ráth Mór, (Hornyánszky V.-ny.), 2+146 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, kopott gerincsarkokkal.