https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/332/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/Endrodi-Sandor-Babererdo-a-magyar-kolteszet-java-termekeibol-Segedkonyvul-a-magyar-irod~II1800330
1800330
17618
332
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Endrődi Sándor: Babérerdő a magyar költészet java termékeiből. Segédkönyvül a magyar irodalomtörténet oktatásához. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társ. Korabeli, festett, aranyozott egészvászon-kötésben
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván