1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
2 db Ady Endre könyv: Vallomás a patriotizmusról. Cikkek. Bukarest,1957,Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval. Poéta és publikum. Publicisztikai gyűjtemény. Bukarest, 1967, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.