Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1853042
11093
332
2200
Sculptures, statuettes, plaques
1499030
11094
332
Láng Ágnes (?-): ülő női akt. Festett gipsz, kis lepattanásokkal, jelzett, m:14 cm 1802150
11095
332
14000
Nevető Buddha erotikus jelenettel (alján), műgyanta, apró lepattanással, m:11 cm, 17×15 cm 1855511
11096
332
Bennszülött harcosok, 2 db szobrocska, fa, m: 15,5 cm 1853040
11097
332
Bronz levélnehezék " Borsodnádasdi Lemezgyár" felirattal, m:5 cm, 11×7 cm 1859308
11098
332
Novák László (1978-?): Arcok, gyökérfaragás, m: 60 cm. 1857101
11099
332
Jelzés nélkül: Alvó férfi. Bronz, talapzaton, h:18 cm 1849882
11100
332
15000
J. F, Rogge 1959: Lenin. Bronz kisplasztika. Jelzett. / Bronze plastique signed. 22x30 cm 1858096
11101
332
XX. sz. eleje: Tilandy jelzéssel: Szenvedő Krisztus. Faragott fa / Signed Christ. Carved wood 25x21 cm 1855628
11102
332
Jelzett iskolás lány, fiú, bohóc, festett műgyanta, jelzett, kopott, m:24 cm (2×) m:22 cm 1855619
11103
332
Jelzett kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm, d: 20 cm 1855210
11104
332
Jelzés nélkül: Elektromosság allegóriája. Bronz, m:21 cm (26 cm) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft