Törölve
11102.
332. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzett iskolás lány, fiú, bohóc, festett műgyanta, jelzett, kopott, m:24 cm (2×) m:22 cm