Edvi Illés Aladár (1858-1927): Varró asszony. Színezett rézkarc, papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/332/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Edvi-Illes-Aladar-1858-1927-Varro-asszony-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-28C39738-cm~II1853970
1853970
10064
332
Leírás: Edvi Illés Aladár (1858-1927): Varró asszony. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28×38 cm
: vörös_iván