Mihail Iljin: A Fekete-tengertől a Káspi-tóig. Fordította: Százdi István. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva. Kiadói kopott félvászon-kötés, az elülső szennylap és előzéklap kijár.
Vegyes könyv tétel, 2 db:
Hála József: Pávai-Vajna Ferenc néprajzi megfigyelései és fényképei Nagyenyed környékéről és a Radnai-Havasok vidékéről. Különlenyomat a Ház és Ember 7. (1991) kötetéből, 175-194 oldal.
Szentmihályi Imre: A felsőszenterzsébeti füstösház. Különlenyomat a Zalai Gyűjtemény II. kötetéből. Zalaegerszeg, 1974, 103-173. oldal.
Majdán Béla: Egy magyarországi kisváros építészeti emlékei. Balassagyarmat, 1989, Nógrád Megyei Nyomdaipari Vállalat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, gyűrött lapokkal.