Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 260

15012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zádor István: Budapest 1945. Zádor István rajzai. Bp.,(1945),Officina, 4 sztl. lev.+28 t. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, korabeli újságkivágásokból kihívott beragasztott fotókkal.
15013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Makkai - Rónai - Asztalos - Gergely: A mi Erdélyünk. Nemzeti Könyvtár 24-26.m szám. Bp., 1940. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15014.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15016.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15017.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15018.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Krupa András: A délkelet-magyarországi szlovákok hiedelemvilága. Debrecen, 1987, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Studia Flokloristica et Ethnographica. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka!   A szerző, Krupa András (1934-2015) által dedikált.
15019.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dr. Komarniczki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz.) Bp.,1978, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15020.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Molnár Gál Péter: A pesti mulatók. Előszó egy színháztörténethez. Bp.,2001,Helikon. Fekete-fehér fotókkal, és színes táblákkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15021.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Gál László: Csak a szépre... Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15022.

Gál László: "Csak a szépre..." Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
dr. Martos Józsefné Sztrokay Piroska (szerk.): Kufsteini emléktáblánk. Az 1952. június havában megszüntetett Budapesti Evangélikus Leánygimnázium 1937. július 10-én Kufstein várában elhelyezett márvány-emléktáblájának története. 2002, FÉBÉ. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15023.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft