Új idők lexikona. 1-24. köt. Bp., 1936-1942, Singer és Wolfner. Kicsit... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/331/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500018/Uj-idok-lexikona-1-24-kot-Bp-1936-1942-Singer-es-Wolfner-Kicsit-kopott-vaszonkotesben-~II1849602
1849602
17292
331
11000
Leírás: Új idők lexikona. 1-24. köt. Bp., 1936-1942, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor