2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, a gerincén sérüléssel, az elülső előzéklapján beragasztott nyomtatványokkal, ex libris-szel.