Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1835406
11071
331
Sculptures, statuettes, plaques
Táncoló gyermekek. Faragott fa szobrocska / dancing children. Carved wood statue. 8 cm 1463036
11072
331
Jules Marie Catineau (?-?): A ifjú trónörökös. Aranyozott spiáter, jelzett, kopott, m:10 cm 1811353
11073
331
"Estvéli szürkület" - bronz fali kép, jelzés nélkül, 22,5×12 cm 1848752
11074
331
Magyar hajó és darugyár 25 éves munkáért, bronz fali plakett fára erősítve, jelzés nélkül, plakett: 14x9, fa: 20x12 cm. 1849023
11075
331
28000
Copyright Thenn Vienna jelzéssel: Ugrató lovas. Bronz, márvány talapzaton, m:20 cm, h:19 cm 1846539
11076
331
40000
A. Krüger jelzéssel: Fiú gyümölcsökkel. Faragott fa, talapzattal, m:40 cm 1848050
11077
331
Jelzés nélkül: Középkori lovag. Festett műgyanta, márvány talapzaton, m:21 cm, h:27 cm 1846593
11078
331
Claudio Vivian C. Italy fiatal párocska, kézzel festett műgyanta, jelzett, enyhén kopott, fa talapzaton, m: 14 cm 1769921
11079
331
11000
cca 1950 Labdarúgó, futbalista. Jelzés nélküli bronz szobor, bakelit talapzaton / Football player bronze statue on bakelit founding 25 cm 1827717
11080
331
Huszár büszt, kerámia, jelzett (BJ 1989), kis kopásokkal, m: 21,5 cm 1849899
11081
331
13000
Marosán László (1916-1991): Ülő nő, bronzírozott műgyanta, jelzett, m: 20 cm 1801949
11082
331
36000
Renner Kálmán (1927-1994): Hortobágy, bronz fali plakett fa talapzaton, jelzett, 13×41,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft