Porcelán Tételek száma: 89
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1700883
11216
331
Antik angyalos kis tálka, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, 17×5,5 cm 1846602
11217
331
42000
6 db jelzett kacsa figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm (6×) 1849609
11218
331
Porcelán ékszeres dobozka fém szerelékkel, matricás, jelzés nélkül, d: 6,5 cm 1848150
11219
331
9 db-os porcelán gyűszű gyűjtemény, fa mini polcon, hibátlan , matricás főleg madár mintákkal, jelzés nélkül 1845864
11220
331
Antik virágmintás porcelán kiöntő, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft