Kerámiák Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1845785
11117
331
Art-ceramics
"Kömény" fajansz fűszertartó, virágmintával, sérülésekkel, 10×60×4 cm 1838962
11118
331
Art-ceramics
Jelzett emlék kupa (München), mázas kerámia, hibátlan, m: 23,5 cm 1838662
11119
331
Art-ceramics
5 db antik fazekas mélytányér, kézzel festett mázas kerámia, máz hibákkal, d: 20 cm 1828678
11120
331
Art-ceramics
Szőlőmotívumos mázas kerámia kulacs, apró kopásokkal, m: 27 cm 1849528
11121
331
Art-ceramics
Kerámia maszk fali dísz 13 cm. 1849552
11122
331
Art-ceramics
4 db különféle mázas kerámia tárgyak: sörös korsó, váza, 2 db gyertyatartó, jelzés nélkül, a vázán mázhibával, 11 cm és 15 cm között méretben+ 2 gyertyával, 10 cm 1848616
11123
331
Art-ceramics
Kerámia tárgyak, 3 db, hibátlanok 1849268
11124
331
Art-ceramics
Távoli keleti padlóváza, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, m: 46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft