Festmények és grafikák Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1834528
10036
331
Czimra jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 70×50 cm 1848559
10037
331
28000
Csavlek András (1942-): Tükröződés. Olaj, farost, jelzett, 40×50 cm 1849497
10038
331
Csáky Lajos (1950-): Alkony. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 50×70 cm 1821231
10039
331
Cserepes István (1901-1944, 2 db mű): Budapest rakpart 192. Szén, karton, paszpartuban egyik jelzett, 26×19 és 20×26 cm 1835806
10040
331
Csohány Kálmán (1925-1980): Szárnyak. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm 1760284
10041
331
Dallos Hanna (1907-1944): 3 db fametszet, papír, jelzett a dúcon, különböző méretben 1818716
10042
331
14000
Dániel Kornél (1923-2002): Aktok és házi kedvencek. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm 1819752
10043
331
Domanovszky jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35×49 cm 1850464
10044
331
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 30×37 cm 1846493
10045
331
Egry jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, szakadással, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm 1835788
10046
331
Elekfy Jenő (1895-1968): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1819901
10048
331
Ék jelzéssel: Ülő férfi akt. Szén, papír, felcsavarva, 70×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft