Festmények és grafikák Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1772635
10012
331
Balogh jelzéssel: Fésülködő női akt. Rézkarc, papír, 17×10 cm 1845847
10013
331
Balogh István Péter (1950-): Naplemente. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×60 cm 1818718
10014
331
Banga Ferenc (1947-): A mágus. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm 1682600
10015
331
60000
1894 Barabás Miklós (1810-1898): Thiering Gizella és férje Lukse-Fábry Béla (1844-1915) műszaki főtanácsos portréja. Olaj, vászon-karton, egyik jelzett (csak nagyítóval kivehető), restaurálásra szorul, 13×9 cm (2×). A portrék a Főherceg Albrecht (Hunyadi János út.31) úton álló épület házavatójára készültek 1850376
10016
331
Barna Ilona (1897-1974): Riva 1927. Akvarell, papír, jelzett, 41×24 cm 1847103
10017
331
Benczúr jelzéssel: Kastély. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 23×27 cm 1845515
10018
331
Benczúr jelzéssel: 2 db minta (terv). Vegyes technika, papír, 22×35 cm 1846497
10019
331
Bene jelzéssel: Elmosodó alak. Szén, papír, gyűrődéssel, felcsavarva, 90×70 cm 1845668
10020
331
Benedek jelzéssel: Alvó kutyus. Olaj, karton, üvegezett keretben, 33×48 cm 1780607
10021
331
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 1780404
10022
331
Berda Ernő (1914-1961): Nyomor, linó, papír, jelzett a linón, 25×20,5 cm 1845377
10023
331
Berecz jelzéssel: 4 db karikatúra, vegyes technika, papír, 21x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft