Bolhapiac Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1835884
11636
331
Flea Market
Alpakka asztali cigaretta vagy kártya tartó doboz fa betéttel 19x13x3 cm 1834425
11637
331
Flea Market
Réz gyertyatartó, szúrókával, m: 23 cm 1834138
11638
331
Flea Market
Alpakka gyertyatartó, jelzés nélkül, m:32 cm 1834162
11639
331
Flea Market
Mozgatható fém gyertyatartó (7 ágú), gipszkő talapzaton, m:28 cm 1845593
11640
331
Flea Market
Régi 1 l. borkimérő, jelzett, m: 34 cm, d: 9 cm. 1847810
11641
331
Flea Market
Csipke, üvegezett keretben, keret mérete: 28,5×27,5 cm 1847894
11642
331
Flea Market
Real Madrid bögre, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm + Real Madrid toll 1847903
11643
331
Flea Market
Lazer biciklis bukósisak, halálfejes díszítéssel, karcolásokkal 1847924
11644
331
Flea Market
Sony Ericcson fejhallgató, eredeti dobozában, elöregedett műbőr borítással 1847863
11645
331
Flea Market
AEG vezetékes telefon, zsinórral, működik Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft