Bolhapiac Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1851329
11550
331
Flea Market
Kis doboznyi játékautó, motor, közlekedési táblák 1806325
11551
331
Flea Market
Régi fém és üveg részekből álló kávéfőző, zsinór nélkül, m: 42 cm 1827591
11552
331
Flea Market
Bronz falidísz családi címerrel, 25×19 cm 1827792
11553
331
3400
Flea Market
Díszes gyertyatartó, réz, m: 20 cm 1827789
11554
331
3400
Flea Market
Dekoratív, art deco stílusú gyertyatartó, réz, m: 21 cm 1827583
11555
331
Flea Market
Kulcsos vitéz, bronz falidísz, 22×21,5 cm 1776712
11556
331
4400
Flea Market
cca 1900 ruhadísz, textil-gyöngyökkel, üvegezett keretben, 13×20 cm 1783668
11557
331
Flea Market
Festett fém csésze tartó, jelzett (szovjet), üveg pohárral nélkül, m:9,5 cm, összesen: 8 db 1849277
11558
331
Flea Market
"Mezei utca" zománcozott fém tábla, sérülésekkel, rozsdafoltokkal, 39×15 cm 1849222
11559
331
Flea Market
Kapcsoló és konnektor tétel, nem használt, 6+4 db 1849374
11560
331
Flea Market
Rádiócsövek vegyes tétele 1849329
11561
331
Flea Market
Festett orosz fa étkészlet, matrjoska baba Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft