17316.
330. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Vasúti diesel-vontatójárművek. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1974, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött.