Jaakkola Jalmari: A finnek története. Fordította: Weöres Gyula. Magyar Történelmi Társulat könyvei X. Bp.,(1943),Magyar Történelmi Társulat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.