Könyvek: Technika

Tételek száma: 23

1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel.
17281.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17282.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17283.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1936 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Nyírő Tibor. Egészvászon kötésben, jó állapotban
17284.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Karriérek sorozatból, Balla Ignác: Edison. Budapest, 1912. Karriérek Kiadóhivatala. 8 képpel, aranyozott egészvászon kötésben, gerincen minimális foszlás
17285.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17286.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ötszámjegyü szorszámi és szögmértani táblák. Összeállította: Lutter Nándor. 3. kiadás. Bp., 1880. Franklin 194p. Korabeli félvászon-kötésben.
17287.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17288.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ficza, Mamusich: Természethű hangközlés Elektroakusztika. Bp., 1964. Műszaki.
17289.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17290.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes, fotózással kapcsolatos könyv tétel, 5 db, vegyes, viseltes állapotban: Sevcsik Jenő: A fotós labor, Sevcsik Jenő: Fotolabor, Szemerédy Zoltán: Fotóbarkács, Kéri Dániel: Negatíveljárás, Kun Miklós: Tanuló fotoamatőrök könyve
17291.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft