Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
Tarján Ferenc: Feltalálók műhelytitkai. Korszerű találmányok és felfedezések. Az emberi alkotás regényei. Bp., én., Béta. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.