15747.
330. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Luther, Carl J.: Das weiße Reich. Das Hohelied des Berg-Winters. Berlin, é. n., Verlag Ludwig Simon. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.