15752.
330. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Welzenbach, Wilhelm. München, 1927, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, néhány lap foltos.