1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.