1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
1895 Kis Almanach. IV. évf. Húsz magyar író eredeti meséivel, képekkel. Szerk.: Bródy Sándor. Bp.,1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal, hiányzó címlappal, megviselt állapotban.