Mednyánszky jelzéssel: Házikó. Olaj, vászon, foltos, keretben, 66×51 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mednyanszky-jelzessel-Haziko-Olaj-vaszon-foltos-keretben-66C39751-cm~II1840014
1840014
10155
330
Leírás: Mednyánszky jelzéssel: Házikó. Olaj, vászon, foltos, keretben, 66×51 cm
: vörös_iván