Iványi jelzéssel: Tó part. Olaj, vászon-fa lemez, 26×40 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ivanyi-jelzessel-To-part-Olaj-vaszon-fa-lemez-26C39740-cm~II1842149
1842149
10091
330
Leírás: Iványi jelzéssel: Tó part. Olaj, vászon-fa lemez, 26×40 cm
: vörös_iván