Balla József (1910-1991): Parkban. Olaj, vászon, festék hibákkal, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/330/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Balla-Jozsef-1910-1991-Parkban-Olaj-vaszon-festek-hibakkal-jelzett-faragott-fa-keretben-~II1841750
1841750
10015
330
40000
Leírás: Balla József (1910-1991): Parkban. Olaj, vászon, festék hibákkal, jelzett, faragott fa keretben, 70×60 cm
: vörös_iván