Josepho Danko: Historia revelationis divinae Veteris Testamenti script... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/329/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~1000013/Josepho-Danko-Historia-revelationis-divinae-Veteris-Testamenti-scriptore-Becs-1862-610p-Kor~II1836909
1836909
17183
329
Books: Religion
Leírás: Josepho Danko: Historia revelationis divinae Veteris Testamenti scriptore ... Bécs, 1862. 610p. Korabeli sérült egészbőr kötésben.+ uö: Historia revelationis divinae Novi Testamenti... + UÖ: Sarra Scriptura eiusque interpretatione Commentarius... Bécs, 1867. Braumüller. Kopott félbőr kötésben.
: tánczos_gábor