15034.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott gerinccel, intézményi bélyegzővel.