15648.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.