15015.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.