15009.
329. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Cholnoky Jenő: A Föld titkai II. kötet: Jégvilág. 67 kép és 14 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 231 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.