Oklevéltani naptár. Szerk.: Szentpétery Imre. Bp., 1912, MTA. Kiadói e... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/329/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Okleveltani-naptar-Szerk-Szentpetery-Imre-Bp-1912-MTA-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-k~II1808496
1808496
15784
329
Books: History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Oklevéltani naptár. Szerk.: Szentpétery Imre. Bp., 1912, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az utolsó lapon tollas jegyzettel.
: pintér_henrietta