Nancy Duin-Dr. Jenny Sutcliffe: Az orvoslás története. Az ősidőktől 2020-ig. Fordította: Dr. Cholnoky Péter-Dr. Török János. Bp.,1993, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón kis szakadásokkal, kopásnyomokkal.