XIX. sz. vége: Antik Herendi tányér. Rózsa mintával. Kézzel festett. K... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/329/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/XIX-sz-vege-Antik-Herendi-tanyer-Rozsa-mintaval-Kezzel-festett-Kopasokkal-Jelzett-d-~II1835873
1835873
11174
329
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: XIX. sz. vége: Antik Herendi tányér. Rózsa mintával. Kézzel festett. Kopásokkal. Jelzett. d: 20 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: