Porcelán

Tételek száma: 102

Moritz Zdekauer gyümölcsös tányér ( 4db), matricás, kopott, 18×18 cm (4×)
11249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cervit Cluj Napoca kócsag, kézzel festett, jelzett, alján hajszálrepdéssel, m: 38,5 cm
11250.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Béka, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:6 cm, h: 8,5 cm
11251.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Madár faágon, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14,5×11 cm
11252.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1896 Milleniumi emlék a Főváros Pavillonja az Ezredéves kiállítás a Városligetben. Kis porceán korsó 7,5 cm
11253.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12 db francia porcelán tányér. matricás, jelzett, hibátlan d: 22 cm
11254.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Régi, fajansz fűszertartó készlet. Sótartó 15x13x10 cm fa fedéllel, oldalán repedés, Gyömbér és paprika tartó 10 cm magas, egyiknek nincs teteje. Jelzett, formaszámos, matricás.
11255.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3 db, különféle jelzett porcelán dísztárgy. Madarak, petróleum lámpa 15 cm
11256.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az Est porcelán fogpiszkálótartó, kopásnyomokkal, apró repedéssel, 9,5×4×3,5 cm
11257.

"Az Est" porcelán fogpiszkálótartó, kopásnyomokkal, apró repedéssel, 9,5×4×3,5 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11258.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11259.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Japán porcelán váza, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, m: 22 cm
11260.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft