Porcelán Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1835045
11237
329
3200
Ens porcelán madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15 cm 1835177
11238
329
Alt Wien és Baruch, Temesvár jelzéssel ellátott porcelán tea vagy kávé kiöntő. részben kézzel festett, hibátlan. 16 cm 1834708
11239
329
Pirkenhammer balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 1836690
11240
329
Ens porcelán rózsás bonbonniere. Jelzett, hibátlan. 12x10 cm 1837823
11241
329
Porfin Cluj-Napoca román porcelán ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 37 cm 1837417
11242
329
11000
Lomonosov korcsolyázó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 1833088
11243
329
3 db Delft kékfestéses fűszertartó, tetővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 1832508
11244
329
Ens rózsás kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 12,5 cm 1776818
11245
329
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1760726
11246
329
Mulberry Hall porcelán díszváza (Európa Közösség Kupája), matricás, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, m: 15,5 cm 1809315
11247
329
Thomas német porcelán váza, matricás, jelzett, kopott aranyozással, m: 10 cm 1775896
11248
329
28000
cca 1940 Schlagenwald levesestál, sasfejet formázó fogókkal, restaurált, kopott aranyozással, jelzett, m:29 cm, h:42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft